Color band

Avtor Tema: Rabim nasvet  (Prebrano 30459 krat)

SarikaGirl

• Pruček
  • *
  • Sporočil: 14
  • Kul meter: 1
  • *Sara*
    • Poglej profil
Re: Rabim nasvet
« #25 ob: 30.10.2013, 11:39 »
Živjo!
Vprašala bi samo, mene že en fant gleda od 2. letnika, pa še zdej včasih ^^; je iz drugega razreda in a to kej pomeni al sam tak...... :W
Kaj nej nardim?
*Sara*
Live your dreams and make a *WISH*!

katarina009

• Novinec
  • *
  • Sporočil: 1
  • Kul meter: 0
    • Poglej profil
« #26 ob: 20.01.2015, 20:20 »
jst mislm, da je vate.vse kaže nato. če se do tebe tko obnaša pust čenče, k pravjo, da je v druzga :) tut jst mam podoben proble. sem v dva tipa, oba sta isto stara kt jst, pa se z obema dobr razumem in smo prjatli, sam ni znakov, da bi bla vama! kaj nj nardim? mam sploh kj šans. (sem 7.razred)
katarinca

SarikaGirl

• Pruček
  • *
  • Sporočil: 14
  • Kul meter: 1
  • *Sara*
    • Poglej profil
« #27 ob: 19.03.2015, 14:37 »
itaak je zej že konc,kr ma eno punco... :( drgač pa ne vem, nimam neki tak izkušenj z fanti al kokr kol, probi mogoč enga od teh dveh mal povabit v kino al pa na pijačo, pa boš vidla, bolš. da začneš počasi oz. z majnimi koraki, kot pa da kr naenkrat začneš rinit v njega al pa kokr koli :)
*Sara*
Live your dreams and make a *WISH*!

dasas

• Novinec
  • *
  • Sporočil: 7
  • Kul meter: 0
  • Di-es
    • Poglej profil
« #28 ob: 06.03.2017, 22:11 »
Pri meni me  učenec iz 9. razreda skozi kliče, gleda je vedno nekje pri meni in ne vem kaj naj naredim. Sremežljiva sva oba. Ali mislite da je v mene?

Color band
Španščina Ekonomija Glasba Umetnost Bolonjski študij

Dijaski.net - Obvestilo uporabnikom

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

Ne, želim izvedeti več o uporabi piškotkov