Jeziki Naravoslovje Družboslovje Drugo
|
Statistika:
|
|
Št. datotek:
12384
|
|
|
Avtor
|
Tema: Nasvet bodočim brucom (Število ogledov: 4810 )
|
BabaGump
Pruček

Kul meter: 3
Sporočila: 39
|
1.Začnijte se zanimati že zdaj! 2.Pojdite na kakšno predavanje(če gre na kakšen bolj masoven faks(npr. pravo ali ekonomijo, ali strojništvo) ne bo nihče pogruntal..Če pa se boste odpravili na kakšen faks(oz. smer) kjer jih je 40 vpisanih(se po enem mescu dovolj dobro poznamo(še posebej po brucovanju), morda ne bi škodilo vprašar referat, če je to sploh dovoljeno... 3. Naredite si načrt učenja(1m do 1,5 meseca)kaj imate kdaj, kje etc... vprašajte maturante morda vedo kaj uporabnega za vas(100%) 3. pred INFO dnevom se temeljito pozanimajte--->pa malo glejte tudi na to, kakšne so zaposlitvene možnosti(ker mi je bedno, da nekdo reče, za nas pa ni službe(npr. s FDV ali EF), po drugi strani pa nihče od "tehnikov" se ne pritožuje in ima praktično v absolventu že zagotovljeno službo... 4.naj vam dijaška organizacija&skupnost organizira predstvitve študijev, ki vas zanima, da boste s prve roke zvedli, kako kaj!!! 5.Uživajte 4. letnik--4. letnik in počitnice(če jih boste imeli) bodo zadnje za dolgo časa!!!
LP, jernej "tehnik"
|
|
|
|
« Zadnjič spremenjeno: 23.01.2006 ob 18:22 Avtor: Hundey »
|
|
|
|
|
gloss
Tretarček
  
Kul meter: 3
Spol: 
Sporočila: 141

|
ma ja... jst sm ze dva mesca na faksu pa mam se kr pocitnce tko d ne tok strast folk glede teh pocitnc k kokr se men zdi se sele na faku zacno 
|
|
|
|
|
|
|
gloss
Tretarček
  
Kul meter: 3
Spol: 
Sporočila: 141

|
ne, sj ni tok u easy kokr jst pravim k vec a mn morm skos neki za faks delat... sam je pa cool tko d mas feeling k d mas se skos pocitnc
|
|
|
|
|
BabaGump
Pruček

Kul meter: 3
Sporočila: 39
|
zdaj je se posebej zanimivo
|
|
|
|
|
loup
Novinec

Kul meter: 1
Sporočila: 5
|
Kako je z učbeniki? Menda ni treba vseh plačat?
Kok pa date kej na leto za te stvari (učbenike, skripte in še ostale stvari)?
|
|
|
|
|
|
|
JeanGallor
Novinec

Kul meter: -1
Sporočila: 8

|
A maš ti že kšn seznam učbenikov al pa kaj podobnega? Dej piš mi na mail: mr.vates@gmail.com
|
"Dominus regit me et nihil mihi deerit..." Ps.23
|
|
|
sredšol
Pruček

Kul meter: 3
Sporočila: 18
|
Se strinjam z Baba Gumpom..... Zanimajte se, iščite, poizvedujte, vprašajte po mailu kar vas zanima na bodočih faxih...Na srednjo šolo povabite vsak teden vsaj 1 študenta, da boste spoznali čimveč programov. Srednje šole premalo naredijo za to da bi 4-šolci pridobili info o faxih. Ali veste da imamo v Slo 4 univerze? Ali veste da lahko le enkrat redno ponavljate ali se prepišete? Ali veste kaj je razlika med univerzitetnim in visokošolskim študijem? V moji generaciji o tem nismo bili zadosti informirani.
Študij izbirajte na 2 osnovah: a) da vam je študij všeč b) da študij zagotavlja zaposlitev.
Posebna pozornost velja pri raznih družboslovnih in humanističnih programih( FF, FDV, FHŠ..), ker med drugim razpisujejo tudi programe, ki so neuporabni in sami sebi namen, in zato nezaposljivi.
Sicer pa.... naužijte se še ostanka SŠ, fotografirajte, snemajte...da boste imeli spomine na to lepo obdobje
|
|
|
|
« Zadnjič spremenjeno: 26.11.2007 ob 19:24 Avtor: Hundey »
|
|
|
|
|
Windir
Pruček

Kul meter: 0
Sporočila: 30
|
glede učćbenikov..js sm na biotehniški in sm si zaenkrat kupla vsega skup 4knjige. en od tega je biu obvezni dz za kemijo (12€), dve sta bili zbirka nalog za kemijo (4€ in 5€), in ena za biologijo (11€). torej zaenkrat vsega skup nič keša. bl trpijo tiskalniki, ker imamo večino gradiva na internetu. večino knjig se pa dobi tudi v knjižnicah, ne samo na faksih, ampak se precej dobi tudi v splošnih knjižnicah.
|
|
|
|
|
|
|
Pošlji nam datoteke
Pomagaj nam nadgraditi arhiv datotek! Pošlji nam nekaj svojih datotek in se uvrsti na listo donatorjev tudi ti! Rade volje bomo sprejeli kar nam pošlješ! × klik.
Osnovnošolski oddelek
Srednješolski oddelek
Razno
Stiki:
Administracija × klik
Oglaševanje × klik
Strani gostuje
|